İbrahim DANACILAR

1982 Yılında İstanbul Fatih’te doğan İbrahim DANACILAR; ilkokul eğitimini Hırka-i Şerif ilkokulunda, ortaokul eğitimini İstanbul İmam Hatip Lisesinde tamamlayarak, Lise eğitimini de açıktan alarak, Sırbistan Nikola Tesla-Union Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur, Halen Makedonya Avrupa üniversitesinde, Uluslararası İlişkiler fakültesinde yüksek lisans yapmaktadır.

Danacılar, genç yaşlarından itibaren siyaset ve uluslararası ilişkiler alanlarında uğraşmış, bu doğrultuda birçok STK ve kurum da başkanlık ve yöneticilikler yapmış, ülkemizin uluslararası arenada ekonomik ve siyasi ilişkilerinin daha da güçlenmesine katkıda bulunmuş, Deik himayesinde dünyanın birçok yerinde iş forumlarına katılmışlardır.

Danacılar, birçok ülkeyi ziyaret ederek güçlü ve büyük bağlantılar kurmuş, 20 yılı aşkın süredir yapmış olduğu atılımları ile birçok kurum ve kuruluşu ve farklı kültürlerden, ticaret alanından insanları bir araya getirebilmeyi başarmıştır.

Danacılar; Türkiye de ve Dünyanın birçok ülkesinde, Enerji ve madencilik sektöründe yatırımları olan, borsada halka arz edilmiş bir anonim şirketinin ortağı ve yönetim kurulu başkan yardımcısıdır. Diğer çalışmalarını halen Ankara Merkezli UESKON çatısında Yönetim kurulu Başkanı olarak sürdürmektedir.


İbrahim DANACILAR
Sosyal Medya HesaplarıDiğer İçerikler;
Başkan’dan Sayfası
Başkan’dan Kategorisi