Mustafa KUTLUER

İzmir de 1975 Senesinde doğan Mustafa KUTLUER; yirmili yaşlarından itibaren ticaret hayatına atılmış, kendi kurduğu işletmesinde ilk olarak ticari hayatına yaş meyve sebze satışı ile başlamıştır.

Sonrasında satış ve pazarlama alanına geçerek öncelikli olarak yurt içi çalışmaları ve araştırmaları ile büyük bir kesime ulaşmıştır, yapmış olduğu yurt içi bağlantılar ile geniş bir kitleye ve sektöre hitap etmektedir.

Bu bağlantılarını Türkiye ve çevre ülkeler ile güçlendirmiştir. İlerleyen zamanlarda ise yurt dışında, öncelikli olarak İran çevre ülkeleri ziyaret ederek daha güçlü ve büyük bağlantılar kurmuştur, 15 yılı aşkın süredir yapmış olduğu atılımları ile birçok kurum ve kuruluşu ve birçok kültürden ticaret alanından insanları bir araya getirebilmeyi başarmıştır.

Şu an İstanbul da; tüm bu zamanlarda edindiği tecrübelerini birleştirdiği bir oluşum kurarak, tüm alanlarda yatırımcılarına hizmet veren, Tanhu İç ve Dış Ticaret Pazarlama adı altında ticari ve kültürel faaliyetlerine devam etmektedir.

UESKON ile tanışmasına vesile olan bu girişim ve tecrübelerine, artık Uluslararası Ekonomik İlişkiler Konseyi Başkanlığı bünyesinde devam ederek çalışmalarını sürdürmektedir.